piątek, 16 listopada 2018

Zorganizowany nastolatek, poukładane dziecko, spokojny dorosły - to da się zrobić! Smart Planner edukacja i rozwój 2019 - opinia o kalendarzu

planer dla nastolatka, kalendarz dla nastolatka, dla dziecka kalendarz, organizer szkolny, na notatki
Chociaż nie mamy jeszcze własnych dzieci, niejednokrotnie słyszymy od znajomych i bliskich jak trudno jest nauczyć maluchów ale i tych starszych potomnych dyscypliny i równowagi  życiowej. Jedni narzekają na brak organizacji, inni na duże roztargnienie i zapominalskość. Czy to jedno, czy drugie - warto reagować i znaleźć odpowiedni środek aby nauczyć swoje dziecko planowania i pilnowania priorytetowych spraw już od najmłodszych lat. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, nie znam problemu z autopsji ale chętnie zapoznam Was z kalendarzem autorstwa Pani Moniki Gaik.


Smart Planner edukacja i rozwój 2019 przykuł moją uwagę i z łezką w oku przyznam, że żałuję, że za moich czasów nie było takich kompleksowych usprawniaczy. Dzieło Pani Moniki to poradnik, kalendarz i organizer, w którym dziecko i rodzice mogą kontrolować postępy i osiągnięcia w jednym. Jest dość lekki, format idealny do plecaka czy damskiej torebki. Cechuje go przejrzystość i prostota, dzięki którym nawet najmłodsi uczniowie będą mogli się w nim odnaleźć i wypracować swoją technikę organizacji.

Smart Planner edukacja i rozwój 2019 to aż siedem poziomów, które doprowadzą Twoje dziecko do sukcesu. Coachingowe ćwiczenia, wartościowe artykuły, miejsce na codzienne zapiski, planowanie każdego dnia, lista rzeczy do zrealizowania i wiele wiele innych. SP nie jest tradycyjnym kalendarzem jakie spotykasz na księgarnianych półkach, w kioskach czy w supermarketach. To połączenie narzędzi do samokontroli i organizera. Tygodniowy rozkład zapewni optymalne warunki do tego, aby pomieścić w nim to co najważniejsze. Dodatkowo autor stworzył odrębne miejsce na wpisanie w danym tygodniu terminów zadań, prac pismenych, projektów, zaliczeń jak również zajęć pozaszkolnych - spotkań, aktywności fizycznej czy zabawy.

Smart Planner edukacja i rozwój 2019 to idealny pomysł na prezent, który ucieszy zarówno rodzica jak i dziecko. Jestem zwolenniczką kupowania upominków przemyślanych, a ten jak najbardziej wpisuje się w mój gust. Być może praca z tym kalendarzem zapoczątkuje u Twojego dziecka nową pasję jaką jest organizacja? Warto próbować i tak jak wspominałam na samym początku - uczyć dzieci planowania już od najmłodszych lat.
Wpis powstał we współpracy z Panią Moniką Gaik, autorem kalendarza Smart Planner edukacja i rozwój 2019. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów Pani Monice, a Ciebie zapraszam do aktywności w komentarzach. Jestem ciekawa co myślisz o takim prezencie? Czy Twoje dziecko należy do poukładanych małych dorosłych czy jego maleńkim światem rządzi chaos?

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa rzecz. Na prezent i dla siebie i dla kogoś idealne. Skoro nie jest on zwykłym kalendarzem i różni się od tych sklepowych to musi być naprawdę bardzo intersujący!

  lifebynadien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez wątpienia Smart Planner jest idealnym pomysłem na prezent :)
  Odpowiednia i przemyślana organizacja jest dla mnie bardzo ważna.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna rzecz! U mnie na studiach wszyscy się dziwią jak to jest, że zawsze wszystko wiem, ale to nie chodzi o wiedzę, a o dobrą organizację :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia